Kochane Siostry i Drodzy Bracia!
Początek naszej tegorocznej drogi już niedługo, dlatego chcemy podzielić się z Wami hasłem, które będzie nas w tym roku prowadziło. 💪
Już dziś z całego serca chcemy Was zaprosić do wspólnych sierpniowych rekolekcji w drodze! A jeśli ktoś wciąż się waha – obserwujcie nas – mamy nadzieję, że do 5 sierpnia pomożemy Wam podjąć decyzję! 🥰
Zapisy na 43. Warszawsko-Praską Pielgrzymkę Pieszą odbywają się w parafii Narodzenia Pańskiego przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Warszawie (ul. Ostrobramska 72) w dn. 02.08.-04.08.2025 r. w godz. 16:00-20:00.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem pielgrzymki (do dwustronnego wydrukowania i podpisania) dostępny tu: [tutaj]