43. Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza

Kochane Siostry i Drodzy Bracia!Początek naszej tegorocznej drogi już niedługo, dlatego chcemy podzielić się z Wami hasłem, które będzie nas w tym roku prowadziło. 💪Już dziś z całego serca chcemy Was zaprosić do wspólnych sierpniowych rekolekcji w drodze! A jeśli ktoś wciąż się waha – obserwujcie nas – mamy nadzieję, że do 5 sierpnia pomożemy … Dowiedz się więcej

Marcowe Pielgrzymowanie

Kochani Pielgrzymi! Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na Marcową Pielgrzymkę na Jasną Górę! Już 22 marca wybierzemy się przed Obraz Jasnogórskiej Pani, by zawierzyć Jej naszą wspólnotę. Będzie to wyjątkowa Msza Święta odprawiana przez naszych Kapłanów, na której jako pielgrzymi warszawsko-prascy podejmiemy funkcje oraz oprawę muzyczną. Eucharystia będzie transmitowana w regionalnej stacji TVP. Planujemy:Wyjazd … Dowiedz się więcej